Ceník za zapůjčení a dopravu

Každá cena za zapůjčku se skládá z VRATNÉ ZÁLOHY + CENY ZA DENNÍ PRONÁJEM

Platné ceny jsou uvedené u každého produktu.

Cena za dopravu:

 1. Zvolte si způsob doručení Vámi objednaného vybavení
 2. Poštou - Dobírka na Vámi zadanou adresu - příplatek 150,- Kč ( Vybavení objednávejte prosím s předstihem. Je nutné počítat s dobou transportu ). Zboží posíláme prostřednictvím České pošty formou balík na poštu. Pošta garantuje dodávku do 24 hodin. My posíláme zboží tak aby byla +1 den rezerva, tedy do 48 hodin. PŘ9KLAD: Pokud potřebujete vybavení na Pátek, zboží Vám pošleme tak aby jste si ho mohli vyzvednout na pobočce pošty nejpozději ve Čtvrtek. Za tyto dny zákazník nic neplatí !! Vypůjční doba se počítá až od Pátku.
 3. Poštou - Platba bankou. - příplatek 80,- Kč ( Vybavení prosím objednávejte s předstihem. Je nutné počítak s nezbytnou dobou bankovního převodu a taky s transportem zboží k Vám. ) Zboží posíláme prostřednictvím České pošty formou balík na poštu. Pošta garantuje dodávku do 24 hodin. My posíláme zboží tak aby byla +1 den rezerva, tedy do 48 hodin. Pokud potřebujete vybavení na Pátek, zboží Vám pošleme tak aby jste si ho mohli vyzvednout na pobočce pošty nejpozději ve Čtvrtek. Za tyto dny zákazník nic neplatí !! Vypůjční doba se počítá až od Pátku. Pokud nepošlete platbu včas, nebude možné dodržet tyto termíny !!!
 4. Naše osobní doprava - příplatek 200,- Kč Zboží Vám doručíme až do domu. ( Tato služba platí jen pro oblast Ostrava a okolí. Ostrava,Frýdek-Místek, Havířov a blízké okolí těchto měst. Jen po osobní domluvě)
 5. Osobní vyzvednutí v našem skladu - ZDARMA ( Preferujeme odpolední hodiny - prosím informujte se )

Vrácení zapůjčeného vybavení

Zapůjčené vybavení můžete vrátit podobně jak jste si ho půjčili

 1. Poštou nebo jinou přepravní službou - v tomto případě uvěďte prosím číslo účtu na který Vám vrátíme zálohu. Nikdy zboží neposílejte dobírkou. V takovém přpadě zboží nepřevezmeme a Vám se prodlouží termín vypůjčky. Peníze posíláme na účet nejpozději druhý den po doručení-vrácení zboží. Zákazník platí vypůjčku pouze dne předání vybavení k transportu.
 2. Naše osobní doprava - zboží od Vás převezmeme v místě Vámi určeném ( lokalizace viz výše a jen po osobní domluvě ) a ihned vyúčtujeme vratnou zálohu. Zákazník platí pouze do dne předcházející dnu předání. Poplatek za tuto službu je 200,- Kč
 3. Osobní doručení do našeho skladu - dle dohody. ( samozřejmně zdarma )

Sporné situace

Pokud Nájemce nahlásí osobní vrácení vypůjčeného zboží a Pronajímatel nebude schopen v daný termín zboží převzít, neplatí Nájemce další nájemné z důvodu prodloužení doby nájmu.

Pronajímatel neodebírá půjčené zboží v průběhu víkendu. V tuto dobu vybavení vrátit NELZE, V tuto dobu je možné vybavení vrátit ale jen ve vyjímečných případech a po předchozí osobní domluvě.

pokud Nájemce nebude schopen vrátit vypůjčené vybavení v dohodnutý termí, je povinen toto co nejdříve nahlásit Pronajímateli.

Pokud nahlásí prodloužení smlouvy:

 • 3 dny předem, smlouva se prodlužuje za standardních platebních podmínek
 • 2-1 den předem - smlouva se prodlužuje bez penále ale se základním nájemným jako při vypůjčce na 1/první den.
 • 0 a později po termínu - smlouva se prodlužuje se základním nájemným jako při vypůjčce na 1/první den + 50% penále.